O mnie

me-about
Nazywam się Izabela Iwińska i jestem studentką na wydziale projektowania mody. Pomysł na prowadzenie strony zrodził się w 2011 roku. Ta strona wzbogacona jest o moje rysunki, a projekty przedstawiane są od pomysłu, poprzez szkic, do rezultatu końcowego. To nie tylko zbiór zdjęć dotyczących mody, ale instrukcja dla czytelników, w jaki tworzyć konkretne stroje i stylizacje. Iwińska.com w miesiącu odwiedza około 10 tysięcy UU.

Nazwa „Iwińska ” z siódemkami nawiązuje do ilości liter w moim imieniu, nazwisku, a także daty i miejsca urodzenia. (Izabela 7 l., Iwińska 7 l., ur. 7. 07., Gliwice 7 l.)

Modą interesowałam się od dziecka, ponieważ w moim domu zawsze była maszyna do szycia, a mama mnie i mojej siostrze szyła piękne ubrania. Po wielu latach eksperymentów i modowych poszukiwań, udało mi się odnaleźć swój styl. To w czym czuje się najlepiej to połączenie elegancji, klasyki i kobiecości. Moda to moja pasja. W świecie tkanin, dodatków i aplikacji obraca się moje życie. Grafiki, które wykonuję to projekty ubrań dziennych i kreacji na różne okazje. Aktualnie studiuję projektowanie tkaniny i ubioru. To jest to, czym chce zajmować się przez całe moje życie. Bo życie powinno opierać się na pasji, na miłości do tego, co robimy. Dziś, w czasach masowej produkcji odzieży i przedmiotów codziennego użytku szczególnie wartościowe są rzeczy oryginalne, noszące w sobie indywidualne cechy. Na tej stronie pokażę Państwu, w jaki sposób młoda osoba może pokazać swoją indywidualność poprzez dobrze dobrany strój.

Leave a Comment

Menu Title